روفرشی

نمایندگی خرید روفرشی ضد آب

از ملزومات یک تفریح خوب و بدون استرس در هر شرایط آب و هوایی یک فرش ۹ متری ۷۰۰ شانه ضد آب می باشد که در تفریحات بسیار پر کاربرد می باشد و جنس روفرشی نقش بسیار مهمی دارد زیرا در جاهایی که کنی رطوبت و نم وجود داشته بودن یک روفرشی ضد آب ضروری است.  نمایندگی خرید روفرشی ضد آب محصولاتی سبک و جمع و جور و راحت جمع شو را به صورت مستقیم و بدون واسطه و هم چنین به صورت آنلاین به فروش می رساند.

نمایندگی خرید روفرشی ضد آب

بررسی جنس روفرشی ضد آب

بررسی جنس روفرشی ضد آب

این روزها فرش ۹ متری سرای ایرانی در خانه پر کار آمد هستند و بدین منظور نیست که فقط صرفاً جهت استفاده در تفریح ها و مسافرت ها به کار آیند برخی از افراد به دلیل داشتن فرزندان کوچک و داشتن فرد سالمند در خانه از روفرشی بر روی فرش های خود استفاده می کنند تا اگر مشکلی پیش آمد به راحتی قابل شست و شو باشد.

طراحی و رنگ بندی این روفرشی ها ضد آب به گونه ای می باشد که نمای خانه را زیبا کرده و با هر ستی جور می شود و به دلیل این که فضای کافی برای شستن و پهن کردن فرش پس از شست و شو وجود ندارد و هم چنین هزینه قالی شویی ها بسیار بالا بوده و امکان شستن با دست وجود ندارد افراد ترجیح می دهند از روفرشی استفاده کرده تا اگر مشکلی پیش آمد در خانه به راحتی قابل شست و شو باشد.

یک روفرشی خوب باید ویژگی های خاصی باشد اول این که جای کمی را اشغال کرده و سبک باشد تا بتوان آن را به راحتی حمل کرد دیگر این که قابلیت شست و شو را داشته باشد، ضد رطوبت و ضد نم باشد، درون کیف قرار بگیرد برای حمل راحت تر.

این روفرشی طرح جدید  در سایز های متفاوت می باشد و هر کسی متناسب با نیاز خود آن را خریداری می کند جنس آن نمدی بوده و ضد چروک می باشد و پس از شستن به راحتی خشک می شود.

آشنایی با تولیدی های روفرشی ضد آب

آشنایی با تولیدی های روفرشی ضد آب

برای آشنایی با تولیدی های روفرشی ضد آب و روفرشی مدرن می توانید به فروشگاه ها و سایت های معتبر مراجعه کرده و طرح ها و رنگ های متنوع آن را ببینید و از طرح های زیبا و جدید آن شگفت زده شوید.

تولیدی رو فرشی ضد آب محصولات خود را در سایزهای مختلف به بازار عرضه کرده است هم چنین این تولیدی محصول خود را برای رعایت حال مشتریان به صورت آنلاین و غیر حضوری نیز به فروش می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید