مرکز واردات روفرشی طرح سنتی

روفرشی طرح سنتی از محبوب ترین و همچنین پرفروش ترین طرح های موجود در بازار است. مرکز واردات این محصول زیبا و باکیفیت امکان خرید آنلاین را برای خریداران و تجار فراهم کرده است.

از این روی خریداران می توانند از سراسر ایران و به راحتی بصورت غیر حضوری خریدی ارزان و با صرفه اقتصادی مطلوب را داشته باشند.

مرکز واردات روفرشی طرح سنتی

بررسی انواع روفرشی طرح سنتی

بررسی انواع روفرشی طرح سنتی روفرشی ها انواع مختلفی دارند که می توان از لحاظ سایز و اندازه، جنس پارچه بافته شده و همچنین از لحاظ طرح تفکیک کرد.

اما انواع روفرشی از لحاظ طرح را می توان به طور کلی به دو دسته طرح سنتی و همچنین طرح های جدید یا مدرن تقسیم بندی کنیم.

بررسی انواع روفرشی طرح سنتی:

طرح سنتی شامل طرح های قدیمی و اصیل ایرانی است که نشان دهنده تاریخ، فرهنگ و هنر مردمان ایران زمین است از جمله معروف ترین و مشهورترین آن ها می توان به این موارد اشاره نمود:

روفرشی طرح شکارگاه: در این طرح نقش حیواناتی چون آهو و گوزن دارد و فردی با لباس پادشاهی سوار بر اسب و با تیر کمان در حال شکار نشان می دهد.

روفرشی طرح افشان: این نوع طرح که خود انواع گوناگونی از لحاظ رنگ، ترکیب بندی دارد.

 طرح  افشان الهام از طبیعت و گیاهان گرفته شده است و از گل های کوچک و بزرگ تشکیل شده است و از ویژگی طرح افشان نداشتن ترنج وسط است.

روفرشی طرح لچک ترنج: از طرح های قرینه و گل ترنج در وسط و لچک (یک چهارم ترنج) در چهار گوشه طرح است. 

این طرح های سنتی و یا قدیمی از زیباترین و مشهورترین طرح های ایرانی در جهان  محسوب می شوند که الهام گرفته از طرح قدیمی و باستانی دوران هخامنشی و دوران پس از آن از جمله دوران ساسانیان و بعد از اسلام که اوج هنر ایرانی آن دوران صفویان است.

امروزه طرح های سنتی علاوه بر تابلوهای نقاشی، بر روی روفرشی، فرش های دستباف و ماشینی و حتی تابلو فرش نیز وجود دارد.

اما طرح های مدرن در مقابل طرح های روفرشی سنتی بیشتر از اشکال هندسی کوچک و بزرگ استفاده شده است.

آشنایی با فروشندگان روفرشی طرح سنتی

آشنایی با فروشندگان روفرشی طرح سنتی فروشندگان روفرشی به دلیل محبوبیت و مشهور بودن طرح های سنتی، بیشتر این طرح ها را عرضه می دارند.

اما این فروشندگان عمده روفرشی طرح سنتی می توانند از هر نقطه ایران و بصورت غیرحضوری این محصولات را از طریق این سایت و یا تماس با کارشناسان فروش ما، سفارش و در مدت زمانی کوتاه تحویل بگیرند.

کیفیت این محصولات بسیار بالا است و بر اثر شست و شو پارچه آن فرسوده نمی شود و رنگ آن کمرنگ نخواهد شد و همچنین قیمت آن به دلیل حذف واسطه ها بسیار مناسب است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید