چمن مصنوعی محوطه سازی

فروش چمن مصنوعی محوطه سازی با قیمت مناسب

چمن مصنوعی را می توان یکی از زیباترین پوشش های سبز رنگ معرفی کرد که به عنوان شبیه ساز چمن طبیعی مورد استفاده قرار گرفته است. الیاف مورد کاربرد در این چمن از نوع پلی اتیلن یا پلی پروپیلن بوده و اکنون موارد استفاده بسیاری را پیدا کرده که از آن جمله می توان به چمن مصنوعی محوطه سازی اشاره کرد. این چمن را در انواع محوطه ویلا، باغ، فضای شهری و تراس خانه ها اجرا کرد که هم اکنون امکان فروش آن با قیمتی مناسب فراهم شده است.

فروش چمن مصنوعی محوطه سازی با قیمت مناسب

آشنایی با چمن مصنوعی و کاربرد آن بین سنگ

آشنایی با چمن مصنوعی و کاربرد آن بین سنگ چمن مصنوعی از پوشش هایی فوق العاده زیبا با نمایی کاملاً طبیعی محسوب شده که در زمان های قبل تر در ورزشگاه ها بیشترین میزان استفاده را به همراه داشت؛ اما حالا از آن در انواعی از مکان های تفریحی، ویلاهای لوکس، پارک، حیاط های بزرگ خانگی و … استفاده می کنند.
اکنون محوطه سازی با چمن مصنوعی از امور رایجی است که برای زیباسازی فضاهای مختلف از آن بهره برده که هزینه اجرای مناسبی را هم به دنبال دارد.
ایجاد محوطه با چمن مصنوعی، یکی از بهترین اقداماتی است که در سال های اخیر انجام شده و نتایجی بی نظیر را به همراه داشته است.

این نوع چمن یادآور چمن طبیعی بوده و حس سرزندگی و شادابی را در محیط های مختلف به وجود می آورد.
یکی دیگر از کاربرد چمن مصنوعی، استفاده از آن در بین سنگ های موجود در فضاهای مختلف خانگی و غیرخانگی می باشد که جلوه ای خوشایند را ایجاد خواهد کرد.

حال بهتر است با انواعی از چمن مصنوعی از نظر نوع الیاف تشکیل دهنده آن که در فضاهای امروزی مرسوم شده است؛ آشنا شوید:

 • چمن مصنوعی نایلونی: این نوع چمن بسیار قوی و مستحکم بوده و تحت هیچ شرایطی حتی با وجود تحمل وزن های مختلف و رفت و آمدهای زیاد؛ تغییر شکل و حالت نخواهد داد.
 • چمن مصنوعی پلی اتیلن: این مدل از شباهت بسیار نزدیکی به چمن طبیعی برخوردار بوده و بیشتر مناسب اجرا در مکان هایی است که فعالیت های ورزشی در آن ها انجام می شود؛ البته برای فضای خانگی هم می توان آن را ایده آل محسوب نمود که همراه با نرمی و سبزی بسیاری است.
 • چمن مصنوعی پلی پروپیلن: از انعطاف پذیری و دوام فوق العاده ای برخوردار بوده و می توان از آن به عنوان کفپوش فضای سبز، زمین بازی مهد کودک، پارک و مدرسه استفاده به عمل آورد؛ باید ذکر نمود که این نوع چمن مصنوعی با توجه به قیمت بسیار ارزان خود، در معرض توجه بسیاری قرار گرفته است.

جزئیات چمن مصنوعی محوطه سازی

یکی از اموری که برای محوطه سازی مورد توجه قرار می گیرد؛ چمن کاری می باشد که امروزه به کمک چمن های مصنوعی متنوع و زیبا، این امر به راحتی میسر شده است.
مطمئناً استفاده از چمن طبیعی برای محوطه سازی به جای این نوع چمن، هم کار سخت تر و زمانبر تری بوده و هم اینکه دشواری های خاص خود را به دنبال دارد.
به همین دلیل است که اکنون مجریان این کار به سراغ گزینه ای جدیدتر یعنی چمن های مصنوعی سرسبز رفته اند.

در ادامه‌ی توضیحات از چمن مصنوعی محوطه سازی باید گفت که این چمن ها از مدرن ترین روش های اجرایی به شمار می آیند که علاوه بر ایجاد محوطه های سرسبز دائمی، بی نیاز از رسیدگی و آبیاری خواهند بود که اینها از مزیت های بزرگی به حساب می آیند.
همچنین برای پرداختن به جزئیات چمن مصنوعی، می خواهیم نکاتی را در رابطه با نگهداری چمن مصنوعی بیان نماییم که عبارتند از:

 1. از ریخته شدن مواد شیمیایی خطرناک مثل بنزین و الکل به سطح چمن باید به شدت اجتناب نمود که این کار باعث ایجاد آسیب های جدی به چمن خواهند شد.
 2. نباید مواد منفجره را روی سطح چمن مورد استفاده قرار داد که این کار از بُن این کفپوش را نابود می سازد.
 3. به هنگام استفاده از تجهیزاتی خاصی مانند ماشین برس زن روی این چمن باید جوانب احتیاط را به عمل آورد و از ترمزهای ناگهانی پرهیز کرد.

عمده فروشی ارزان چمن مصنوعی برای محوطه سازی

عمده فروشی ارزان چمن مصنوعی برای محوطه سازی با وجود رواج گسترده ای که چمن مصنوعی برای محوطه سازی در این روزها پیدا کرده و با تمام زیبایی، مقاومت و تمامی ویژگی های خوبش، از قیمت مقرون به صرفه و ارزانی برخوردار می باشد؛ حالا فروش چمن مصنوعی به صورت عمده نیز به وفور در حال انجام می باشد.
لذا می توان چمن هایی متنوع از حیث برند را مورد تهیه قرار داد که هر یک از مشخصات مناسبی برخوردار بوده و بنابراین به ایجاد محوطه های سبز کوچک تا بزرگ، کمک شایانی خواهند کرد.
لازم است بدانید هر یک از چمن های مصنوعی که حالا با مرغوبیت و نرخی کاملاً مطلوب قابل عرضه از سوی مراکز عمده می باشند؛ از چنین مزیت ها و فوایدی برخوردار بوده و این فایده ها خود تاییدی است بر این کفپوش که بتوانید آن را با اطمینانی هرچه بیشتر تهیه نمایید:

 • در این چمن مثل چمن های طبیعی، خبری از وجود حشرات موذی و آزاردهنده نبوده و بنابراین می توان به راحتی روی آن ها نشست.
 • فضایی کاملاً آرامش بخش را به وجود آورده و با وجود الیاف سازگارش، از بروز هر نوع حساسیت پیشگیری خواهد کرد.
 • با وجود این چمن دیگر نیازی به رسیدگی های دائمی، آبیاری های روزانه، هرس کردن و مسائلی از این قبیل نخواهد بود.
 • همچنین از مصرف کودهای کشاورزی که گاهاً ممکن بود ترکیبات شیمیایی و مضری را داشتند؛ جلوگیری به عمل خواهد آمد.

راهنمای خرید چمن مصنوعی محوطه سازی

خرید چمن مصنوعی محوطه سازی با وجود اینکه باید بهترین نوع آن را انتخاب کرد تا بتوان شاهد نتیجه رضایت‌بخش و دلخواهی بود؛ از حساسیت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
لذا باید به نکاتی که به عنوان راهنمای خرید می توانند به شما خریداران گرامی کمک کنند تا بتوانید انتخابی بهتر را برای خود انجام دهید؛ دقت نمایید که به آن ها در قسمت زیر اشاره شده است:

 1. اگر به دنبال چمن مصنوعی ارزان تری هستید؛ بهتر است نوعی از آن که از الیاف پلی پروپیلن برخوردار می باشد را انتخاب نمایید.
 2. اگر مقاومت چمن مصنوعی بیش از هر چیزی برایتان دارای اهمیت می باشد؛ باید چمن های نایلونی را انتخاب کنید.
 3. به هنگام انتخاب حتماً دقت داشته باشید که چمن مصنوعی دارای دستورالعمل باشد تا بتوان آن را به صورت اصولی و باکیفیت به اجرا در آورد.
 4. اگر چمن مصنوعی متعلق به برندهای معروف تر را انتخاب کنید؛ در این صورت تضمین بیشتری از کیفیت، مقاومت، زیبایی و دوام آن وجود خواهد داشت.
 5. حتماً پیش از خرید، از نظر و راهنمایی های مشاورین فروش استفاده کنید که این امر به نفعتان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید