موکت لوکس

فروش آنلاین موکت لوکس

وب سایت های اینترنتی به منظور فروش آنلاین موکت لوکس در فضای مجازی فعال شده اند که این محصول را در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه و انرژی در اختیار خریداران می گذارند تا از هر کجای کشور به راحتی بتوانند سفارش داده و بخرند.

موکت لوکس

موکت لوکس

انواع و اقسام موکت ها با برندهای مختلف و به نام داخلی و خارجی، در طرح و شکل های لوکس و لاکچری، برای استفاده در محیط های لوکس و شیک و همچنین اداره جات و حتی خانه ها طراحی و تولید و به بازارهای جهانی عرضه می شوند. معمولا بهترین موکت ها برای استفاده در خانه ها، موکت هایی هستند که پرزهای بلندی دارند. این موکت ها نرم بوده و هنگام راه رفتن حس خوب و ارامش و راحتی و نیز گرما را به ما منتقل می کنند. محصولات لوکس و لاکچری در بازار از قیمت های نسبتا بالاتری برخوردار هستند، اما کیفیت و مرغوبیت بالاتری نیز دارند.
قسمت کف در هر محیطی مانند منازل یا ادارات و دفاتر کار، یکی از مهم ترین و گسترده ترین بخش ان است و بیشترین دید را نیز دارد. به همین دلیل مهم ترین بخش بوده و زیبایی و نظافت و اراستگی ان اهمیت بالایی دارد. یکی از انواع محصولاتی که برای حفظ زیبایی و اراستگی کف هر محیطی طراحی و ساخته می شود موکت است. یک موکت خوب دارای تراکم زیادی در پرزهای ان است که به فرد حس خوبی در حرکت می دهد.

موکت لوکس

موکت

در گذشته موکت به عنوان یک کف پوش ساده، راحت و ارزان قیمت زیبنده تمام خانه ای ایرانی بود. ان را در هر خانه ای و با هر سطح اقتصادی می توان یافت. در بعضی خانه ها زیر فرش ها پهن میشد و در بعضی ها به عنوان یک کف پوش تک استفاده می شد. این محصول به علت ارزان بودن قیمت ان نیاز بسیاری از مردم طبقات ضعیف جامعه را به راحتی مرتفع می کرد. موکت های قدیمی نمدی بوده و در اندازه های خیلی بزرگ و توپی تولید و عرضه می شدند. مثل پارچه های توپی در فروشگاه ها وجود داشتند و هر مشتری بنا بر نیاز و خواسته خود متراژ مورد نیاز از ان را سفارش داده و می خرید. فروشنده با استفاده از تیغ، اندازه مورد نظر از موکت را جدا کرده و تحویل مشتری می داد.
امروزه موکت ها در سایزهای کوچک مربع شکل تولید می شوند و مثل تکه های پازل کنار هم چسبانده می شوند تا کل فضا را پر کنند.