روفرشی گرد

فروش آنلاین روفرشی گرد

امروزه در بیشتر خانه ها، خانم های خانه از روفرشی برای تمیز نگه داشتن فرش های خانه، ائم از ماشینی و دست بافت استفاده می کنند. این امر در خانواده های پرجمعیت با فرزندان زیاد از اهمیت زیادی برخوردار است. روفرشی در انواع مختلفی تولید می شود یکی از انواع آن روفرشی گرد است که طرفداران خاص خود را دارد.
برای محافظت فرش از نور آفتاب، پارخوری و کثیفی، از روفرشی که اغلب از پارچه های ضخیم تهیه شده، استفاده می شود.
۹۰ درصد تولید روفرشی داخلی به استان یزد تعلق دارد. استان یزد از دیرباز در تولید روفرشی نقش داشته است. طبق آمار، در حال حاضر ۱۶۰ واحد تولید روفرشی در استان یزد مشغول به کار هستند و زمینه اشتغال ۳۰۰۰ نفر را فراهم کرده است.
روفرشی های یزد با مواد اولیه کاملاً ایرانی تولید شده و در جهان مشهور است. گفته می شود، ۶۰ درصد روفرشی های تولید استان یزد به کشورهای قرقیزستان، ترکمنستان، امارات متحده عربی، پاکستان، افغانستان، قطر، کشور‌های آسیای میانه، عراق و عمان صادر می شود

روفرشی گرد

انواع روفرشی

روفرشی در انواع مختلفی تولید می شود، از آن جمله به موارد زیر می-توان اشاره کرد:

  • روفرشی کلاسیک: روفروشی های قدیمی با طرح های خشتی، لچک و ترنج و افشان هستند که خیلی ضخیم نیستند.
  • روفرشی مدرن: روفرشی هایی که جنس شانل دارند و زیبا هستند و برای خانه های شیک و لوکس مناسبند.
  • روفرشی ابریشمی: روفرشی هایی با الیاف مصنوعی ابریشم که بسیار لطیف است و مناسب افرادی است که به پرز فرش حساسیت دارند.
  • روفرشی های کشدار ترک: روفرشی های نازک و دوام کم که تمام دور کار کشدوزی شده و زیر فرش می رود و محصول کشور ترکیه است. این روفرشی ها برای خانه های مدرن و شیک بسیار چشم-نواز و زیاست.

روفرشی گرد

روفرشی های گرد در کارخانجات خاصی در شهر یزد تولید می شوند و همه کارخانه ها توانایی تولید آنرا ندارند. این روفرشی ها با بهترین کیفیت و در طرح های متفاوت و اصیل تولید می شوند.

روفرشی گرد

فروش آنلاین روفرشی

فروشگاه های اینترنتی، انواع روفرشی در طرح و نقش های مختلف را ارائه می کنند. مشتریان به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه، در منزل و با استفاده از اینترنت روفرشی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری می کنند. در اغلب موارد اطلاعات جامع و کامل در مورد ابعاد روفرشی و جنس آن بهمراه تصاویر با وضوح بالای آن بر روی سایت موجود است، اما چنانچه اطلاعات برای مشتریان کافی نبود می توانند با مسئول فروش سایت تماس گرفته و از راهنمایی آن ها برخوردار شد.