روفرشی خوشگل

عرضه کننده روفرشی خوشگل

شرکت های عمده عرضه کننده روفرشی خوشگل در بازار، انواع روفرشی ها را در طرح و رنگ های متنوع، با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب در بازار عرضه می کنند. برای خرید به این مراکز مراجعه کنید.

روفرشی خوشگل

برای خرید انواع روفرشی خوشگل با بهترین کیفیت و مرغوبیت و قیمت مناسب و ارزان بهترین کار مراجعه به نمایندگی های پخش و فروش عمده ای محصولات است. مراکز فروش و فروشگاه های فرش و موکت نیز انواع روفرشی را با مدل ها و قیمت های مختلف عرضه میکنند. برای خرید می توانید با این مراکز تماس تلفنی برقرار کرده، یا از راه های ارتباطی در دنیای مجازی استفاده کنید.

روفرشی خوشگل

روفرشی

از قدیم روفرشی را به عنوان یک روکش و محافظ، برای مراقبت از فرش های گران قیمت و دست بافت روی انها پهن می کردند تا این قالیچه های ارزشمند کثیف و خراب نشوند. روفرشی ها معمولا طرح های اسلیمی شبیه به فرش دارند، اما جنس انها مانند فرش ها از تار و پودهای به هم بافته شده نیست، بلکه معمولا از جنس های با کیفیت پایین تر و نازک تر از فرش ساخته می شوند. مثل پارچه های مخمل که کاربرد زیادی در تولید روفرشی دارند .
روفرشی ها به خاطر نازک و سبک وزن بودنشان خیلی راحت تر از فرش ها جابجا شده و شسته و تمیز می شوند. انها را میشود با صرف وقت و هزینه خیلی کمتر حتی در حیاط خانه ها نیز شست و راحت خشک نمود. به علت پایین تر بودن قیمتشان نگرانی چندانی برای خراب شدن یا اسیب دیدنشان ندارید. همچنین می توانید برای سفرها و پیک نیک های خارج از شهر و رفتن به دل طبیعت از انها به عنوان زیر انداز استفاده کنید. مدل های مختلف روفرشی، مدل کوپلن، اکریلیک و شاتل است که هر ویژگی ها و قیمت های جداگانه ای دارد.

روفرشی خوشگل

تولید روفرشی در ایران

قطب اصلی تولید محصولات کف پوش مانند فرش و روفرشی در کشور ما، استان یزد می باشد. این استان در کشور توانسته است مقام اول را در بافت و تولید بهترین و مرغوبترین فرش ها بدست اورد. در صنعت تولید انواع روفرشی با بهترین کیفیت هم حرف اول را در کشور ما یزد می زند. این استان حدود نیم قرن است که در عرصه تولید انواع روفرشی فعال بوده و این رشته یکی از صنایع فعال مردم این استان است. روفرشی ها ابتدا از نخ های پنبه ای تولید می شدند و امروزه از نخ های اکریلیک بافته میشوند.