عرضه کننده روفرشی

عرضه کننده روفرشی اصفهان

تولیدکننده های روفرشی سنتی در شهرهای مختلف مشغول به فعالیت هستند از جمله استان اصفهان که عرضه کننده روفرشی با کیفیت های مختلف می باشد.

تعریف روفرشی و هدف از استفاده ی آن

می توان روفرشی را پارچه ی ضخیمی نامید که بر روی فرش ها پهن می کنند،که عمدتا علت استفاده ی آن حفظ فرش از آفتاب و پاخوردگی و افزایش طول عمر فرش و یا پوشانده شدن عیوب فرش می باشد.

عرضه کننده روفرشی

نمایندگی روفرشی اصفهان

نمایندگی های زیادی در زمینه ی فروش روفرشی های تولیدشده با برند های مختلف از سراسر کشور در اصفهان قرار دارد که علاوه بر فروش این محصولات ارائه ی خدمات سفارش گیری برای عرضه کننده روفرشی مورد نظر را در دستور کار خود قرار داده است.قیمت این روفرشی ها با قیمت کارخانه یکسان می باشد.
علاوه بر این نمایندگی ها،کارخانه های تولید روفرشی در خود اصفهان انواع روفرشی را با رنگ،طرح و کیفیت های متفاوت تولید می کنند.

کارخانه ی روفرشی در اصفهان

کارخانه عرضه کننده روفرشی در اصفهان انواع روفرشی های شانل،کوبلن،اکریلیک تولید می کند .این کارخانه ها در تولید محصولات خود از الیاف مرغوب و ثبات بالای رنگ استفاده می کنند.طرح ها و رنگ های زیبا و متنوع از مشخصات بارز این این روفرشی ها می باشند.

عرضه کننده روفرشی

انواع روفرشی های تولیدی در اصفهان

با توجه به اینکه تقاضای روفرشی از سمت مردم افزایش یافته است بنابراین تولیدکنندگان زیادی در این عرصه پانهادند تا با افزایش تنوع مدل های روفرشی گزینه های بیشتری برای انتخاب به مردم بدهند و علاوه بر آن فروش عالی در این زمینه داشته باشند.
در ادامه انواع مدل های روفرشی را با هم مرور میکنیم:

  1. روفرشی دور کش دار
  2. روفرشی سیم دار
  3. روفرشی زرک دار
  4. روفرشی ریشه دار
  5. روفرشی زری دار

سایز روفرشی ها در کارخانه های اصفهان

روفرشی های تولید شده در اصفهان در سایز های مختلف تولید می شومد ک عبارنتد از:

  • روفرشی سه متری
  • روفرشی شش متری
  • روفرشی نه متری
  • روفرشی دوازده متری

عرضه کننده روفرشی

قیمت روفرشی های تولیدی در اصفهان

کارخانه های مختلف با برندهای انحصاری خود قیمت های مختلفی را برای روفرشی ها تعیین می کنند،اما پارامتر هایی ک باعث تعیین قیمت روفرشی ها می شود موارد زیر می باشند:

این نکته حائز اهمیت است که قیمت روفرشی ها برای بازارهای داخلی و صادرات آن یکسان می باشد.

روفرشی های صادراتی اصفهان

روفرشی از دیگر اجناسی است که تاجران زیادی برای خرید و فروش و صادرات به کشورهای دیگر مد نظر قرار می دهند.
این صادرات به کشورهای عراق،پاکستان،افغانستان،ترکمنستان،قزاقستان و کشورهای اروپایی و آسیای شرقی صورت می گیرد،که در این بین کشور عراق بیشترین آمار صادران محصولات ایرانی از جمله روفرشی را به خود اختصاص داده است.
این روش توانسته سود خوبی رابرای تاجران روفرشی به همراه داشته باشد.