روفرشی, روفرشی کشدار

شرکت تولید روفرشی کشدار ضدلک

روفرشی صادراتی یزد قیمت بالایی دارند و اگر دچار لک و پارگی شوند تعویض کردن آنها هزینه زیادی را در بر می گیرد. برای جلوگیری از این کار بهترین راه استفاده از روفرشی کشدار ضدلک است. این محصول دارای پوشش دهی بالایی بوده و در سایز و طرح و رنگ های مختلفی به بازار عرضه می شود. مشتریان می توانند متناسب با دکوراسیون منزل رنگ دلخواه را انتخاب کنند. این شرکت تولیدی توانسته به خوبی نیاز بازار را برطرف سازد.شرکت تولید روفرشی کشدار ضدلک

علت محبوبیت روفرشی کشدار ضدلک

علت محبوبیت روفرشی کشدار ضدلک علت محبوبیت روفرشی طرح پتو طرح خشتی ضد لک ویژگی ها و ساختار منحصر به فرد این محصول است که باعث تمایز و برتری آن نسبت به محصولات دیگر می شود. از جمله این مزیت ها می توان به ابعاد مختلف اشاره کرد که در هر محیطی قابل اجرا هستند. کشدار بودن سبب انعطاف پذیری بیشتر محصول می شود و بدین ترتیب دچار مارگی نمی شود و در هر سطحی پهن می شود.

از علل دیگر محبوبیت می توان به وزن سبک اشاره کرد که به راحتی جابجا می شود. تاروپود آن به گونه ای در هم تنیده اند که پاره نمی شوند. رنگ آنها ثابت است و در زمان شست و شو با مواد شوینده دچار تغییر رنگ نمی شوند. قیمت آنها مناسب بوده و افراد می توانند با هر بودجه ای خرید خود را انجام دهند.‌

تنوع طرح و رنگ بالا بوده و افراد با هر سلیقه ای قادر به خرید هستند. ترکیب طرح و رنگ بسیار زیبا بوده و جلوه خاصی به محیط می دهد.

بررسی نمایندگی های فروش روفرشی کشدار ضدلک

بررسی نمایندگی های فروش روفرشی کشدار ضدلک این نمایندگی فروش روفرشی آشپزخانه را به صورت عمده و جزیی به بازار عرضه می کند. فروش مستقیم بیشتر از سوی نمایندگی ها صورت می گیرد که در این عرصه فعالیت می کنند. این شعب در مناطق مختلفی از کشور فعالیت می کنند و در کار عرضه انواع روفرشی به صورت مستقیم می باشند.

فروش مستقیم این محصول سبب گردیده تا خریداران با قیمت های کمتری آن را تهیه کنند و همچنین دست واسطه ها کوتاه می شود.  این مرکز توانسته ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ایجاد کند تا افراد با اطمینان کامل از کیفیت و همچنین سنخیت قیمت این تولیدات با کیفیت آنها خرید خود را انجام دهند.

این مراکز صرفا با هدف پخش محصولات تولید شده از طریق تولیدکنندگان مختلف بوجود آمده اند و هیچ تاثیری در افزایش قیمت محصولات نخواهند داشت زیرا مجوز های لازم برای انجام چنین کاری را ندارند. قیمت محصولات موجود در این نمایندگی ها برابر با قیمت تمام شده ی تولید کنندگان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید