روفرشی

شرکت بازرگانی روفرشی شیک

یکی از راه های محافظت از فرش استفاده از روفرشی زربافت یزد می باشد. در صورتی که خرید این محصول با دقت انجام شده و محصولاتی زیبا و شیک خریداری شود فضای درون منزل نیز به میزان قابل توجهی تغییر پیدا می کند. انواع روفرشی شیک در بازار وجود دارد که پس از تولید توسط شرکت بازرگانی فروش آن در میان خریداران توزیع و پخش می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر ما را در ادامه مطلب همراهی نمایید. شرکت بازرگانی روفرشی شیک

آشنایی با انواع روفرشی شیک

آشنایی با انواع روفرشی شیک انواع روفرشی سه در چهار شیک با جنس های گوناگون در بازار موجود است. در این قسمت می خواهیم شما را با برخی از بهترین و شیک ترین جنس های آن آشنا نماییم.

  • روفرشی ابریشمی

این محصول از جنس ابریشم که پارچه ای بسیار نرم و لطیف می باشد درست شده است. همانطور که می دانید ابریشم از جمله پارچه های بسیار زییا و شیک و گران قیمت موجود در بازار به شمار می رود به همین خاطر انواع روفرشی که از این جنس هستند دارای قیمت بالاتری نسبت به محصولات دیگر می باشند.

  • روفرشی مدرن

این محصول یکی از جدیدترین انواع روفرشی موجود در بازار به شمار می رود که برای ساختمانهای که سایر دکوراسیون موجود در آن به سبک مدرن و پیشرفته است انتخاب مناسبی به شمار می رود.

  • روفرشی لاکچری

این سبک از روفرشی بسیار دارای طرح های فوق العاده زیبایی است به همین خاطر مورد پسند بیشتر افراد مخصوصا قشر جوان می باشد. افرادی که برای آنها زیبایی این محصول بسیار حائز اهمیت است انتخاب محصولات لاکچری بهترین گزینه برای آنها است.

  • روفروشی کش دار

این محصول همانطور که از اسم آن نیز مشخص است در دورتادور خود دارای کش می باشد که با قرار گرفتن بر روی فرش به صورت کامل آن را می پوشاند. مزایایی که این محصول دارد این است که می توان با انتخاب طرح های زیبا و قرار  دادن آن بر روی فرش فضای درون منزل را تغییر و شیک نمود همچنین برخلاف سایر روفرشی های دیگر که به راحتی با پا جابه جا می شود بر روی فرش محکم قرار گرفته و به سادگی جابجا نمی شود.

بهترین صادرکنندگان روفرشی شیک

بهترین صادرکنندگان روفرشی شیک انواع روفرشی شیک تولید شده در ایران به دلیل اینکه دارای کیفیت بسیار بالایی است نه تنها در داخل کشور به فروش می رسد بلکه به کشورهای دیگر نیز صادر شده و در مراکز فروش آنها ارائه می شود.

این فروشگاه اینترنتی نیز با ارائه محصولات با کیفیت نه تنها محصولات خود را به خریداران آن در داخل کشور ارائه می دهد بلکه به عنوان بهترین صادرکننده این محصول در ایران به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید