روفرشی, روفرشی فانتزی

خرید روفرشی فانتزی به قیمت درب کارخانه

داشتن فرشی تمیز و زیبا همیشه دغدغه خانم های خانه دار با سلیقه بوده و هست .اما چگونه میتوانیم فرشی تمیز و زیبا داشته باشیم؟

ما یک پیشنهادی عالی براتون داریم ،شما میتوانید با استفاده از روفرشی صادراتی یزد با کیفیت و عالی تمیزی فرشتگان را برای سال ها تضمین کنید این رو فرشی ها در مدل ها و طرح های مختلف طراحی شده تا با دیزاین منزلتان هماهنگ شود مثل :روفرشی فانتزی، روفرشی سنتی و …

برای آشنایی بیشتر با انواع ر‌فرشی ما را در ادامه مطلب دنبال کنید.

خرید روفرشی فانتزی به قیمت درب کارخانه

انواع روفرشی فانتزی جدید کاوری کشدار

انواع روفرشی فانتزی جدید کاوری کشدار امروزه با بالا رفتن قیمت روفرشی طرح پتو ، خرید آن کاری بسیار هزینه بر است و همه ساله امکان خرید فرشی جدید وجود ندارد، انتخاب روفرشی برای سالم و تمیز نگه داشتن فرش کاری بسیار هوشمندانه است زیرا هم با اینکار دوام فرش خود را افزایش می‌دهید و هم تنوع برای محیط خود به وجود می اورید.

همانطور که در بالا اشاره کردیم روفرشی نیز مانند فرش از تنوع بالایی برخوردار است که در سبک های کلاسیک،مدرن،سنتی ،فانتزی و … است که هر کدام از این سبک ها خود نیز به زیرمجموعه هایی تقسیم می شوند.

امروزه با تولید فرش در طرح ها،شکل ها واندازه های مختلف روفرشی مناسب آن نیز تولید شده است.این مجموعه علاوه بر تولید روفرشی فانتزی که مناسب فرش های چهارگوش است برای فرش های گرد نیز روفرشی طراحی و تولید کرده است.

روفرشی فانتزی گرد نیز در انواع سایز ها و طرح های مختلف تولید و روانه بازار شده است این روفرشی بسیار مقاوم بوده و مانع نشستن گرد و غبار و لک فرش شما می شود.این روفرشی با قابلیت قرار گرفتن در زیر فرش یعنی به صورت کشدار مانع از کنار رفتن و لیز خوردن روفرشی از روی فرش می شود .

فروش متفاوت انواع روفرشی فانتزی گرد

فروش متفاوت انواع روفرشی فانتزی گرد تولید روفرشی گرد کاری بسیار تخصصی است و نیاز به ماشین آلات خاصی دارد که همه تولیدی ها قادر به تولید ان نیستند.برای خرید روفرشی فانتزی گرد که هم قیمتی مناسب داشته باشد ‌و هم کیفیتی عالی و بادوام بهتر است ان را از یک تولیدی مطمئن خریداری کنید .

این مجموعه با استفاده از بهترین کیفیت پارچه که :قابلیت جذب آب ، مقاومت زیاد در برابر ساییدگی ، جلوگیری از تابش مستقیم‌ نور آفتاب و جلوگیری از خراب شدن خاب فرش و… را دارد و همچنین با بکارگیری ماشین آلات دقیق و پیشرفته که روفرشی را در ابعاد مناسب برای تمامی فرش ها و در طرح های گرد تولید میکند سعی دارد تا رضایت شما مشتریان عزیز را از خرید فرش فانتزی گرد جذب کند و آرامش و راحتی را به شما عزیزان هدیه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید