روفرشی

توزیع کننده روفرشی کشدار ساده عمده

روفرشی صادراتی یزد ساده عمده را می توان از مراکز فروش معتبر تهیه کرد و در بسته بندی های زیبا به فروشگاه های عرضه لوازم خانگی در سراسر کشور به فروش رساند. توزیع روفرشی کشدار به دلیل آشنایی بیشتر مصرف کنندگان با این کالا و استقبال خوب آنها، به یک کار سودآور تبدیل شده است.

توزیع کننده روفرشی کشدار ساده عمده

اندازه های مختلف روفرشی کشدار ساده عمده

اندازه های مختلف روفرشی کشدار ساده عمده تمام ایرانیان از روفرشی طرح پتو به عنوان پوششی در کف منازل خود استفاده می کنند. فرش ها انواع مختلف دستباف و ماشینی دارند که نوع اول به دلیل هنر استادکاران فرش باف دارای قیمت بالاتری است. با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه، نوع ماشینی هم گران شده و تهیه آن برای هرکسی مقدور نیست. باتوجه به ارزشمند بودن فرش و قیمت بالای آن، مصرف کننده ترجیح می دهد از هر راهی برای حفاظت بیشتر فرش خانه خود استفاده کند.

تولید روفرشی کشدار با هدف کمک به حفظ بهتر انواع فرش ها صورت گرفته است. این روفرشی ها دارای طرح و رنگ های متنوع و هماهنگ با فرش هستند که با ظرافت بالایی بافته شده است. طرح ها به قدری زیبا و هنرمندانه تولید شده اند که در بسیاری از موارد نمی توان روفرشی را از فرش واقعی تشخیص داد. روفرشی کشدار را در سایز استاندارد فرش بعلاوه چند سانت اضافه برای عبور محل کش و ثابت ماندن زیر فرش تولید می کنند.

روفرشی کشدار هم از سایزبندی استاندارد فرش های ۶،۹ و ۱۲ متری پیروی می کند و نمونه های ایرانی و حتی ترک آن کاملا با فرش های بافته شده در کشورمان هم خوانی دارد. سابق بر این روفرشی ها فاقد کش دورتادوری بودند و استفاده از آنها مشکلات متعددی به همراه داشت. مدل های قدیمی هرگز در جای خود ثابت باقی نمی ماندند و همواره نیاز بود یک نفر بطور مداوم آن را در جای خود صاف کند. اما امروزه با تولید روفرشی های کشدار، این مشکل به طور کامل برطرف شده است.

نکات مهم در انتخاب روفرشی کشدار ساده عمده

نکات مهم در انتخاب روفرشی کشدار ساده عمده روفرشی ها انواع و جنس های متفاوتی دارند. حتی در خرید روفرشی کشدار ساده عمده نیز می توان معیارهایی مانند رنگ، جنس و طرح را مدنظر قرار داد. می توان با مطالعه دقیق سلیقه مصرف کنندگان و تمایل خرید آنها از نوع خاصی روفرشی کشدار، آن را در بازارهای سراسر کشور توزیع کرد. به عنوان مثال روفرشی کشدار مخملی همواره محبوب مصرف کنندگان بوده است. برخی دیگر که با بودجه بالاتری اقدام به خرید روفرشی می کنند، قطعا روفرشی کشدار از جنس نانو را می پسندند.

برای خرید روفرشی خوب کشدار باید به چند نکته توجه شود:

۱. جنس: اگر به الیاف خاصی حساسیت دارید، حتما دقت داشته باشید از خرید روفرشی با آن الیاف اجتناب کنید. پرز شدن روفرشی می تواند آلرژی زا باشد.

۲. شستشوی آسان: روفرشی همواره در معرض کثیفی و لک قرار دارد، پس باید شستشوی آسانی داشته و بتوان به راحتی آلودگی ها را از روی آن زدود.

۳. کیفیت: روفرشی کشدار به طور مستمر در معرض پاخوردگی و شستشوی مداوم قرار دارد، اگر کیفیت پایینی داشته باشد، خیلی زود پوسیده و پاره می شود.

۴. سایز: روفرشی باید مطابق با سایز فرش خریداری شود.

۵. رنگ و طرح: وجود هماهنگی و تناسب میان روفرشی و دکوراسیون خانه حائز اهمیت فراوانی است.

۶. قیمت: هزینه اختصاص یافته برای خرید روفرشی ارتباط مستقیمی با کیفیت آن خواهد داشت.

مرکز تولید روفرشی کشدار ساده عمده

مرکز تولید روفرشی کشدار ساده عمده خرید عمده روفرشی کشدار از طریق مرکز تولید روفرشی کشدار ساده ممکن شده است. با خرید انبوه روفرشی می توان از تخفیفات ویژه تولیدکننده بهره مند شد. برای این نوع خرید نیازی به مراجعه حضوری در محل کارخانه تولیدکننده روفرشی کشدار نیست. فقط کافی است با شناسایی تولیدکنندگان‌ مطرح و صاحب نام این حوزه، به سایت اینترنتی فوش آنها مراجعه شود.

در خرید اینترنتی، ارتباط مستقیمی میان خریدار و تولیدکننده برقرار می شود که به حذف واسطه ها و سودجویی دلالان در بازار روفرشی های کشدار منتهی خواهد شد. می توان طرح و رنگ های مختلف روفرشی کشدار را بر روی سایت مشاهده و در هر تعداد که مشتری نیاز داشته باشد، کالا را سفارش داد. تولیدکنندگان عمده، کیفیت روفرشی را تضمین کرده و جنسی مرغوب در اختیار مشتری قرار می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید