روفرشی

بررسی قیمت روفرشی دوازده متری

بررسی قیمت روفرشی صبا نساج یزد دوازده متری  معمولا توسط خریداران این محصول صورت می گیرد تا علاقمندان بتوانند با کم ترین هزینه ممکن روفرشی مورد علاقه خود را تهیه کنند. روفرشی در بازار برای خرید از انواع اندازه های مختلفی برخوردار می باشد که یک سایز آن اندازه دوازده متری بوده است این سایز در داخل کشور معمولا از فروش بیشتری برخوردار است.

بررسی قیمت روفرشی دوازده متری

نکاتی مهم در مورد انواع روفرشی

نکاتی مهم در مورد انواع روفرشی همان طور که گفته شد در داخل کشور انواع اندازه های مختلف روفرشی ۹ متری قدیمی را برای خرید دارا هستیم مشتریان بر اساس فضای موجودی خود یک مورد را انتخاب کرده و آن را سفارش می دهند. البته ناگفته نماند که این پارچه ضخیم بر اساس مواد تشکیل دهنده نیز دارای انواع مختلفی می باشد که ما در این جا به چند مورد از بهترین های اشاره می کنیم.

روفرشی کلاسیک: این گونه روفرشی های از طرح های قابل توجهی طراحی شده اند که از جمله این طرح ها می توان به نمونه های خشتی، افشان، لچک و ترنچ اشاره کرد. این روفرشی های معمولا از ضخامت پایینی برخوردار هستند به این این دلیل نیز برای مسافرت گزینه های خوبی می توانند بوده باشند.

روفرشی مدرن: نوعی دیگری از روفرشی ها موجود در سطح بازار برای مشتریان بوده است از این مدل روفرشی ها معمولا برای فضای داخلی منازل و دکوراسیون های مدرن در سطح کشور استفاده به عمل می آید. از روفرشی مورد نظر در داخل خانه به صورت دو طرفه نیز می توانید استفاده کنید این روفرشی ها از زیبایی منحصر به فردی برخوردار می باشند که در صورت خرید متوجه این مسئله خواهید شد. یکی دیگر از قابلیت هایی که در این روفرشی های وجود دارد این است که این مدل روفرشی ها به صورت دو طرفه قابل استفاده می باشند یعنی وقتی یک طرف آن کثیف شد می توانید از طرف دیگر آن برای یک مدت استفاده نمایید.

روفرشی ابریشمی: این مدل روفرشی ها هم از طرح های خاصی این کالا در سطح بازار می باشند که از ابریشم مصنوعی ساخته و پرداخته می شوند. نرمی این روفرش ها توجه مشتریان را به خود جلب کرده است در واقع لطافت این مدل روفرشی باعث بالا رفتن میزان تجارت آن در سطح بازار شده است. میزان خرید و فروش این مدل روفرشی نیز در سطح بازار بیشتر بوده است.

روفرشی ضخیم نیز مدلی دیگر برای مصرف کنندگان می باشد.

فروشندگان ویژه روفرشی دوازده متری

فروشندگان ویژه روفرشی دوازده متری فروشندگان ویژه روفرشی دوازده متری نمایندگی های متعددی هستند که به تجارت این کالا مشغول هستند. ابعاد روفرشی در واقع یکی از شاخص های تعیین کننده برای خریدار بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید